Naši partneri

Axess Axess
AXESS
Spoločnosť AXESS navrhuje a realizuje odbavovacie systémy po celom svete. Zameriava sa hlavne na štandardizované otvorené technologické riešenia s bezkontaktnými čipovými kartami (RFID technológia) a internet ticketing.V spolupráci s firmou AXESS sme pripravený nájsť optimálne riešenie pre každého zákazníka. Dodávame komplexnú technológiu vrátane aplikačného know-how a zaručujeme výkon a spoľahlivosť našich systémov.
Axess IDM
IDM France
Spoločnosť IDM France je svetovým lídrom v komplexnej výrobe technologických zariadení a technických prvkov vybavenia lyžiarskych stredísk. Zo širokého sortimentu výrobkov, ktoré spoločnosť IDM vyrába, stoja za spomenutie osobné dopravníkové pásy, bandáže pre kladky lanoviek, pásy a pásnice pre snežné pásové vozidlá, kotvy vlekov, čalúnenie sedačiek lanoviek a množstvo iného kvalitného príslušenstva.
 SShaper  SShaper
SCANDINAVIAN SHAPER

Meno spoločnosti SCANDINAVIAN SHAPER, ktorá sa zaoberá vybavením snowboard parkov sa vypracovalo až na štandard, ktorý vo svete profesionálneho snowbordingu pozná takmer každý. SCANDINAVIAN SHAPER má za sebou viacero významných inštalácií na podujatiach FIS a medzi najprestížnejšie patrí vybavenie snowboard parkov na olympijských hrách v Turíne a nová inštalácia pre ZOH 2010 v kanadskom Vacouveri.
 Sizaco
Sizaco
SLOVPUMP – TRADE
partner pre projektovanie, stavbu a servis strojovní pre zasnežovanie
Spoločnosť SLOVPUMP-TRADE, s.r.o. súčasný najväčší výrobca čerpadiel, vodokružných vývev a kompresorov v Slovenskej republike nadväzuje na obchodné a technické tradície š.p. SIGMA Závadka nad Hronom.
Súčasný predmet činnosti spoločnosti SLOVPUMP-TRADE, s.r.o.:

 • vývoj, výroba čerpadiel, vodokružných vývev, vodokružných kompresorov
 • servis čerpacej a vákuovej techniky, vrátane spúšťania do prevádzky
 • Výroba a montáž špecifických čerpacích staníc pre zasnežovacie systémy
 • poradenstvo a engineering v čerpacej a vákuovej technike
 • komplexnú starostlivosť o Vašu čerpaciu a vákuovú techniku
 • projektovanie, výroba, dodávka, montáž technológií čerpacích a vákuových
 • staníc mobilných a stabilných
 • rekonštrukcia existujúcich čerpacích a vákuových staníc
 • generálne opravy čerpacej a vákuovej techniky
 • automatizácia a regulácia čerpacích a vákuových staníc
 • automatická filtrácia dopravovaných médií čerpacích staníc
 • bezdemontážna diagnostika

Certifikáty a ocenenia:
Certifikát SGS EUROPEAN QUALITY E.E.S.V. ISO 9001:2000
“Strojársky výrobok roku 2001″- kvapalinokružná dvojstupňová výveva
40-UVHD-180-LN-000-1 bola v roku 2001 ocenená titulom

Alvenius MND

ALVENIUS

OL TRADE – výhradné zastúpenie pre Slovenskú Republiku
Renomovaný švédsky výrobca vysokotlakových potrubí a tvaroviek špeciálne pre technologické zostavy systémov umelého zasnežovania, protipožiarne systémy, rozvody vody v korozívnom prostredí, systémy rozvodov a distribúcie korozívnych kvapalín a roztokov, atď.
AgentúraM AgentúraM

Agentúra M

Projekčná kancelária s hlavným predmetom činnosti v oblasti cestovného ruchu. V štádiu realizácií stavieb vykonáva autorský dozor a prípadne spolupracuje s investorom pri zabezpečovaní územného rozhodnutia, stavebného povolenia a kolaudačného rozhodnutia stavieb.